Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jóindulatú agyalapi mirigy...

A jóindulatú agyalapi mirigy daganatot kezelni szokták? Kezelésekre kell járni, vagy esetleg előfordulhat, ha nagyobb lesz, hogy műteni kell?

Figyelt kérdés

Nekem a daganat miatt magas a prolaktinom, amitől nehezen esnék teherbe, amugy ciszta van a mellemben és tejcsorgásom is van mai kissé véres gennyes, a bal petefészkemben is van 3x3 centis ciszta, ami fáj is, főleg ha kidurran, és három havonta véreztem egy évig, a dokik nem foglalkoztak velem, valaki ugyanarra az eredményre zat mnodja hogy jó, az én dokim meg azt h nem jó.

Voltam belgyógyászaton gasztroenterológián, én évekkel ezelőtt sejtettem h ez a bajom, dek inevettek, most nekem lett igazam. Pco ra, vagy endometriózisra is számítottam, de végül jóindulatu daganat lett, nem nagy mert fél centis, de valszeg ettől vagyok rosszúl utazáskor, ezért romolhat a szemem és fáj a fejem,

a gyári meló ahol dolgozom biztos nem tesz neki jót.

Sokszor elájultam kicsi koromban.


2009. nov. 12. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan ugyanez a bajom, másfél éve diagnosztizálták. S annyi helyen olvasom most, hogy szinte népbetegség lett.


24/L

2009. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én is 24 leszek

neked is volt tejcsorgásod? És cisztáid vannak, esetleg rendszertelen vérzés? Mondták neked h nehezen eshetsz majd teherbe? És kezeltek valamivel?

2009. nov. 13. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A hipofízis daganatát endokrinológus kezeli, a műtétről idegsebész dönt, a szakorvosi kontrollok szükségesek. Orvosokat és információkat találhatsz a linkelt lapon, de betegtársak tünetei és tapasztalatai nem számítanak, mert mindenki esete nagyon egyedi. És a társbetegségek sem egyformák, lásd pl: neked cisztád is van a petefészkedben.


[link]


Fejfájást maga a szemromlás is okozhat, ezért és a látótér ellenőrzéséért szemész felkeresése ajánlott.

2009. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!