Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éve vettem észre, hogy a...

Két éve vettem észre, hogy a nyakam jobb oldali részén egy zsírcsomó jött ki. A háziorvosom azt mondta, hogy jóindulatú, eldönthetem, hogy kivetetem e vagy sem. Szövettani vizsgálaton azt mondták inkább vetessem ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szövettani vizsgálat után visszamentem a háziorvosomhoz (tavaly),azt mondta nőtt,de még mindig rám bízta a döntést.

Félek kivetetni,azért is mert négy ilyen példából csak egynek nem újult ki,a többieknek kijött más helyen.Ezt hallottam,de még nem találkoztam másokkal,akiknek ilyen problémájuk volt,de úgy hallottam,hogy sok fiatalnak van.Nagyon ritkán,néha egy picit fáj,ha enyhén nyomkodom,de nem szoktam.Lehet,hogy csak a rossz nyaktartás miatt fáj néha?Pl ha hasizom gyakorlatokat csinálok,akkor nagyobbnak tűnik.

Még nem mondtam,hogy kemény.Függ,hogy hogy tartom a nyakam,annál nagyobbnak tűnik.


2011. febr. 13. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a bőrgyógyászom azt mondta rá ne csináljak vele semmit, legyen ez a szexepilem...
2011. febr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
2011. febr. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!