Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért maradnak meg a kellemetl...

Miért maradnak meg a kellemetlen szagok fogmosás és zuhanyzás mellett is?

Figyelt kérdés

Hiába mosok fogat naponta min. 3-szor, és hiába veszek be rágót, nagyon kellemetlen a leheletem. Rengeteg fogkrémet kipróbáltam, de mindegyik kiszárítja a számat, sok vizet iszok, de így is olyan állott szaga van. Rágóval is sokfélével próbálkoztam, de 1-2 percen belül kimegy belőle a mentol, és még kellemetlenebb a szag.

Már ott tartok, hogy remegek és görcsölök, amikor meg kell szólalnom, és sokszor majd' elsírom magam, amikor látom, hogy az, akivel beszélek, "törölgeti" az orrát.

Fogorvoshoz gyakran kell mennem sajnos, mert a fogmosás ellenére is gyorsan romlanak a fogaim, és sokszor kell tömetni. Lehet a sok tömés miatt van?


Zuhanyozni is rendszeresen zuhanyzok, mégis a lábam sokszor már a zuhany után is büdi, és úgy érzem, hogy a bőröm is kellemetlen szagú. Használok lábdezodort, rendes dezodort is, minden nap tiszta fehérnemű és ruha van rajtam, mégis...


Annyira szorongok már az egész miatt, de nem tudom, hogy a rendszeres tisztálkodás és a tiszta ruha mellett mi kellene még, hogy ne legyek büdi?


2013. máj. 12. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú/ lány?

A rossz fogak miatt lehet rossz lehelet, sőt a gyomor tartalmától is.

A testszag is mindenkinél egyéni. Serdülő korban vagy? Hormonváltozások?

2013. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ideg alapon lehet az egész
2013. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

22/L


Elég stresszes vagyok, és sokszor szorongok, de ez egy ilyen ördögi kör lehet? Azért szorongok, mert büdi vagyok, de azért vagyok büdi, mert szorongok?

18 éves korom körül a háziorvosom elküldött pár vizsgálatra, akkor a nagy mértékű izzadás miatt mentem el hozzá, de semmi szervi elváltozást, vagy betegséget nem találtak. Nőgyógyásznál is voltam nemrég, ott is minden negatív lett, egészséges vagyok.

2013. máj. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!