Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel és...

Előfordult már valakivel és mitől lehet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és már egy párszor előfordult velem, hogy azt álmodtam, hogy wc-n ülök és pisilek és tényleg bepisiltem! Évente egyszer ha előfordul, de nagyon zavar!
2009. nov. 13. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

:)Nincs ezzel semmi baj,csak annyira mélyen alszol,hogy totál egybefolyik a valóság és az álom:)Nekem régen volt ilyen,de most már felébredek:)Ciki lenne mert most,h már 34hetes vagyok kicsit ciki lenne éjszakánként 3x 4x cserélgetni midnent:D


Ada és Abigél:))

2009. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel! Gratulálok a kicsihez! :)
2009. nov. 13. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:

utoljára 4 évesen volt ez velem, iszonyú kínos volt akkor is. sajna nagyon mélyen aludtam, mindig azt hittem kimentem, aztán kiderült, hogy nem.

lefekvés előtt 1 órával ne igyál, egyél egy kiskanál mézet. esetleg állíts be órát, ami felébreszt (és menj ki pisilni akkor is, ha úgy érzed, nem kell.)

2009. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy azt álmodtam, hogy vécéznem kell és felébredve tényleg kellett. Sőt egyszer álmomban fájt a karom, és felébredve tényleg fájt mert elzsibbadt.:)
2009. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. azt nem mondtam, h most 31 évesen amikor éjjel ki kell mennem pisilni, minden egyes alkalommal arra gondolok, vajon alszok, v tényleg kimentem? talán mindig bennem marad ez a félelem. remélem nálad is megoldódik.
2009. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat ez sajnos eleg kinos ugy, szerintem ez nem normalis dolog,elkellene menned a haziorvoshoz ezt elmondani neki.Mert en akarmennyire kell folebredek es kimegyek pisilni,sosem wcztem meg be csak akkor pisiltem be parszor amikor apu megvert:S 21/L
2009. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6 éves koromban álmodtam azt, hogy hideg van, begyújtom a fűtést, és elönt a meleg. Ebben a pillanatban felébredtem, és láttam, hogy bepisiltem. :-)
2009. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor azt szokták, hogy este kevesebbet isznak és elmennek lefekvés előtt wc-zni. semmi ciki nincs benne, ugyanis nekem is van olyan amikor rohannom kell, azt sem tudom hol vagyok kinél alszok és merre van a wc, de rohangálok a lakásokba mint egy félőrült. próbáld ki ezt, bár nem kötelező csak egy tanács. kistesómmal is előfordult. nem lehet hogy tudat alatt félsz valamitől, vagy szorongsz? lehet hogy elég stresszes életed van és ebben nyilvánul meg.
2009. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azért annyira nem súlyos, mert nagyon-nagyon ritkán fordul elő. Kb. 5évente egyszer. De köszönöm a válaszokat! :)
2009. nov. 14. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!