Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontinról való leszokás...

Frontinról való leszokás milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Változón napi 3-20 mg-ot szedtem, egyik napról a másikra abbahagytam mikor kb. 20 mg-al a szervezetemben nekimentem egy táblának és agyrázkódást kaptam. Rémálmok, óránként felébredés volt a legdurvább. Tök pszichotikus voltam éjszaka, borzasztó volt. De elmúlt szerencsére. El kéne kezdenem újra szedni, mert tényleg szükségem van rá, de nem merem, mert ismerem magam, és úgysem tudnék csak annyit szedni, amennyi elő van írva... És az nem állapot, hogy a fél életemre nem emlékszem. :/ Szóval dilemma.
2013. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a megvonási tünetek függenek a dózistól,és attól,hogy milyen ütemben történik az elvonás.maximum heti 0,5 mg-mal szabad csökkenteni a dózist,így kivédhetőek a megvonási tünetek. feszült,szorongó állapot,álmatlanság,verejtékezés,agresszivitás,szétszórtság,nyugtalanság,ezek a főbb tünetek
2013. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!