Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet, hogy valaki 23...

Mitol lehet, hogy valaki 23 evesen nem vagyodik pasi utan?

Figyelt kérdés

baratnöm talalkozgatott egy par fiuval de 1-2 alkalom utan mindre azt mondta, hogy neki nem tetszik... kerdeztem mi meg a baj? erre azt mondja ök többet akarnak mondom mit? erre azt mondja csokot... miert nem vagyodik valaki egy pasi irant? psziches oka lehet vagy mi?

akar pasit csak a csokot es a szexet kiveve : )


2013. okt. 28. 22:30
1 2
 11/11 Ravel ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, lehet pszihés oka is, de teljesen normális is. Egyébként barátnődnek már volt kapcsolata?

Ha félénk az egyénisége akkor lehet, hogy a csókot is túl soknak gondolja. De kézenfekvő magyarázat lehet az is, hogy a családjában nem élik meg az érzelmeket ezért ő lassabban kezd bizalmat, szeretet, szerelmet érezni mások iránt. Ezen kívül is lehet számos oka még pl.: vannak olyan nők akik félévente új barátot találnak és minden egyes új barátnál azt érzik, hogy igen, ő az igazi; és vannak olyan nők akik nem "kísérleteznek" ennyit - ez lehet attól is, hogy tudja kire vágyik, viszont ilyen emberrel még nem találkozott vagy azért is mert fél a kapcsolatoktól, érzelmi elköteleződéstől.

Minden esetre szerintem nem kell kétségbe esned, valószínűleg semmi komoly "baja" nincs az illetőnek. Sok huszonéves ismerősöm van aki szerintem csak azért van kapcsolatban mert manapság furán néznek rád, ha éppen szingli vagy (ilyen már velem is volt, én nem törődöm ezzel, mert nem gondolom, hogy kevesebb lennék attól, hogy egyedülálló vagyok). Hallottam már olyat is aki azt mondta az aktuális barátjáról, hogy szereti, de azt nem tudja elképzelni, hogy ő lesz a férje. Szerintem meg ez nem szerelem. Szóval ilyen kérdésekben nem lehet kor alapján ítélni.

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!