Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom lehet nagyon nagyon...

Tudom lehet nagyon nagyon hüly* kérdés, de én mint pasi megeszem a saját spermáimat akkor az nekem miben segít? Illetve hasznos az valamire? . / énis csak nevetek rajta ezen a kérdésen, de kivancsi vagyok hogy jó -e lehet ez valamire

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehérje. Ártani nem árt. De, hogy használ e? Ezt te sem gondolod komolyan?
2012. okt. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Őszintén..hogy a tökömbe lehet azt megenni? Ennyire jó az íze..? hányingeer..
2012. okt. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utána meg majd mehet a vizeleted is ,sőt a széklet is tartalmazhat bizonyos anyagokat....
2012. okt. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Tudod a regi feltalalok is kiserleteztek, hiszen a sajat vizelet terapiat is valakik kidolgoztak, tehat lehet, hogy te most uj dolgot fogsz kitalalni, kisertletezz, szemelyesen nem hinnem, hogy jotekony hatasa lenne, de nem jutott eszembe hasonlo, igy nem is agyaltam ezen soha.
2012. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat koszonom a valaszokat :D igazabol nekem is egy ,,beteges,, kedvemben jott ez az otlet... csak puszta kivancsisag semmi beteges valami :D
2012. okt. 25. 10:51
 6/7 anonim válasza:
Addig rendben van... De mondd kérlek hogyan eszed meg???? Késsel villával???? Vagy miként, Netalán sok 18 éven felüli filmet nézel, amiben a hölgyek előszeretettel.......?
2012. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rántottát szoktam sütni belőle,nem jön ki nagy adag,de laktató.
2013. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!