Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utal a magas bilirubin...

HellBoy kérdése:

Mire utal a magas bilirubin összetétel?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok a háziorvosom küldött el, hogy vegyenek tőlem vért és nézzék meg mi nem passzol sajnos csillagot kaptam a bilirubin értékre:


3,4 - 20,5 között kéne lennie nekem 27,5

Mire utal ez? Hogy lehet orvosolni gyógyszer stb?



#bilirubin #bilirubinösszetétel #magasbilirubin
2013. okt. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz utána a google-n a Gilbert szindrómának.

Fiúknál gyakori, nem kell kezelni, egy fajta fejlődési variációnak tekinthető. / akkor, ha a labor eredményeid között a GOT, GPT jó volt/

2013. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám, csak az én értékem többezer volt. Kiderült, hogy ez Gilbert szindróma. Semmi baj nincs ezzel amúgy, afféle májas dolog: ha nem eszem, megerőltetem magam, alkoholt iszom, akkor besárgul a bőröm és a szemem.
2013. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ezen kívül volt még 2 csillag ami csak pár tizedes eltérésű, meg még 2 ami nem vészes csak párral több/kevesebb.
2013. okt. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!