Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most is ugyanannyit jártok...

Most is ugyanannyit jártok ide-ode, hogy van ez az új járvány? Na és, hogy ne szexeljünk? Betartja valaki ezeket?

Figyelt kérdés
Sex nem lehet....Akkor mit csináljunk:)))))Szerintem ez túlzás.Nem?
2009. nov. 15. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem tartom be, minden ugyanúgy megy mint ezelőtt
2009. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze a szex az új influenzával? Hol hallottad ezt az iszonyatos baromságot?
2009. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adasd be az oltást és nem kell ilyen baromságokon agyalnod.
2009. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is mint azelőtt. ha ráparáznék csak nagyobb eséllyel kapnám el:)
2009. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

11:32 - tudod szex-->csók meg ilyenek-->ha influenzással csinálod megfertőz.

Mondjuk tegye fel a kezét, akit megdöbbent az a tény, hogy ha influenzással dugsz megkapod tőle? Családon belül ha csak egy légtérben vagyunk és valaki elkap valami nyavalyát akkor mindenki elkapja, nem kell ehhez szex.

2009. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel egyáltalán ez az új pánikkeltés.. és teljesen biztos vagyok benne hogy nem kapok el semmilyen betegséget (a mentális hadviselés fontos!:-)
2009. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy az influenza csak a légutakban fertőz, ha lenyeled semmi bajod nem lesz. Csókkal nem terjed max ha a szádba tüsszentenek és letüdőzöd.

Ha megtiltják a szexet, ennyi erővel a tömegközlekedést is tiltsák meg, meg a suliba járást, több esélyed van ott összeszedni.

Amúgy meg ne váltogass partnereket oszt cső. A páromtól meg nem érdekel mit kapok el, h1n1-et tuti nem.

2009. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel az új járványba eddig átlagosan jóval kevesebben haltak bele, mint a sima influenzába, arányaiban jóval kevesebb emberben alakult ki szövődmény, és ugyanúgy egy hét alatt vagy rajta túl mint a régi influenzán, nem tudom mitől kéne félnem. Más években sem szoktam az október/novembert bezárkózva tölteni.
2009. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel kapom el egy légtérben bárkitől (suli, munkahely, tömegközlekedés, bolt) aki tüsszent, köhög vagy csak egyszerűen betegen ott lélegzik, mint szex közben a páromtól. Ha tőle kapom el, akkor tőle is azért mert amúgy is egy lakásban lakunk.:)
2009. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11:41 - pláne hogy a szezonális influenza főleg január-februárban aktív... :)
2009. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!