Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ket hete csinaltattam mindket...

Ket hete csinaltattam mindket mellembe piercinget, baratom jatszadozott vele. Azota kökemeny. Miert?

Figyelt kérdés
meg szuz vagyok aktus mrg nem volt koztunk csak petting
2013. nov. 3. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Fajni semennyire sem faj es nem erzekeny. Csak kemeny
2013. nov. 3. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap menj el orvoshoz sürgősen. Ezen az érzékeny részen könnyen kialakulhat fertőzés.
2013. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fertozes? Naponta 2x van fertotlenitve illetve bepanthennel kenegetve.. Nem faj es egyszer sem gennyedzett meg. Ilyen Felteteleknel is elofordulhat ez?
2013. nov. 3. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kinél csináltattad, de ha nem mondta el, hogy azt békén kell hagyni (főleg más emberek testnedvétől kell távol tartani), akkor bizony hibát követett el! Kerüld az fizikai kontaktust BÁRMIVEL, ne akadjon bele semmibe, te pedig ne mozgasd szándékosan. Használj fiziológiás sóoldatot rá, napi 2x-3x. Ha ezt beszerezni nem tudod, elkészítése:

-250 ml langyos tiszta(!) víz (pl. felforralod, majd megvárod míg kihűl),

-1/4 teáskanál finomra őrölt, jódozatlan tengeri só.

Ezt a két összetevőt elkeverve kapod meg a megfelelő oldatot, de nagyon vigyázz az arányokra! Példának okáért túl sok só kiszárít, viszont túl kevéssel pedig értelmetlen a kezelés. Legegyszerűbb egy felespohárba, csészébe kitölteni, a kész oldatot, és azt rászorítani az adott területre.

2013. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ennek semmi baja csak kemeny.
2013. nov. 4. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig látszik a probléma elsőre, jobb megelőzni, és betartani az előírásokat, mint megvárni mire láthatóvá (és ezáltal fájdalmasabbá) válik.
2013. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!