Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csináltattam 3 napja köldök...

Csináltattam 3 napja köldök piercinget. Azt akarom tudni h van e valami gond esetleg vele?

Figyelt kérdés
Mert felül ahol van a golyó ott elég piros és h lehetséges h bőrpír? vagy csak hogy "frissen" szúrt? Használok rá betadint is ( fertőtlenítő krém ) és azt mondták 2 napig ne érje víz és ma megmostam és ugye bekentem ezzel a kenőccsel és kitoltam a piercinget hogy a piros részt is betudjam jól kenni. és csípett egy kicsit lehet h a fémmel ahogy visszaigazítottam belement volna jobban és azért mert nincs begyógyulva még rendesen? meg egyáltalán nem is gennyesedik meg semmi csak ott piros és félek h valami baj van. Kérlek normális válaszokat írjatok!!!
2012. szept. 1. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A kimenetelnél piros * a bemenetelnél nem
2012. szept. 1. 21:57
 2/4 anonim válasza:
szerintem ez még normális, ha két napon belül nem múlna el, akkor viszont lehet, hogy meg kellene nézetni.
2012. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Normális. Begyógyulva tuti nincs, a köldökpc-nek 6 hónap is lehet a teljes gyógyulási ideje.
2012. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak féltem, hogy esetleg van vele valami már régóta akartam és ugye volt is csak sajnos gennyesedett és ki kellett venni pár óra alatt össze is forrt vissza se tudtam tenni és megvártam hogy begyógyuljon mert szerintem hús tövis is keletkezett benne. És most megint lett és féltem :$ :) És még1x köszönöm nektek :) És azoknak is akik esetleg még írnak :)
2012. szept. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!