Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A combhajlatomban, jobb és...

A combhajlatomban, jobb és baloldalon is van 2-2 csomó, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vettem észre, gondoltam majd elmúlik majd elmúlik, hát nem múlt el... Általában kicsi, de ha kicsit nyomkodom akkor nagyobb lesz, de később összébb megy.

Lehet hogy csak begyulladt szőr hagyma?

Forduljak orvoshoz, ha igen milyenhez (bőrgyógyász,gyermek orvos) ?

Kérlek titeket segítsetek! F/14


2009. nov. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég ha elmész gyerekorvoshoz, ő majd eldönti miaz és továbbküld beutalókkal!Nőgyógyászhoz tuti nem!Szerintem nyirokcsomó, de nézesd meg!Ne nyomkodd!
2009. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csomókkal nem szabad vacakolni. Sosem lehet tudni mitől képződnek és mivé válhatnak. Jobb lenne megmutatni először a körzeti orvosnak. Ő majd továbbküld, ha indokolt.
2009. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőrtüszőgyulladással már történt volna valami. Feltétlenül keresd fel az orvosodat, aki majd a megfelelő helyre irányít. Egy napot se halogasd tovább a dolgot.
2009. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled?:)
2010. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!