Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs valami komolyabb baj a...

Nincs valami komolyabb baj a lábammal?

Figyelt kérdés
Ma délután mentem úszásra, egy meredek lejtőn kellett fölmenni, és miközben fölfele mentem, először éreztem, hogy húzódik a vádlim, aztán pedig mintha valami ,,nyomná" belülről. Az edzésen is, ha ráálltam, éreztem ezt a nyomó érzést. A vízben nem. Utána megnéztem, és ott, ahol nyomott, egy kicsi zöldes folt volt, olyan, mint amikor az ember megüti magát, és véraláfutása lesz. Még most is nyom, ahogy ülök, mostmár folyton. Mi lehet a baja?

2013. nov. 5. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
elég nehéz diagnózist felvetni,szerintem mindenképpen menj orvoshoz,a tüneteid alapján,akár azt is mondhatnám,h mélyvénás trombózis alakult ki,ami jelentős vádlifájdalommal jár,de ezt nem merném kijelenteni,de az alapján,amiket leírtál elképzelhetőnek találom ezt,mélyvénás trombózis esetén mélyebb rétegekben alakul ki vérrög,és jellemző a lilás-vöröses elszíneződés,de persze az is lehet h megütötted a lábadat és nem emlékszel rá,de a megerőltetés miatt semmiképp sem lesz zöldes folt a lábadon,de akár még kezdődő visszérprobléma is lehet a háttérben, na mindegy,szerintem minél hamarabb fordulj orvoshoz
2013. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom, mára elmúlt, és nem jött ki újra, pedig elég sokat gyalogoltam.
2013. nov. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!