Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, allergia vagy...

Mi lehet ez, allergia vagy valami más?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja megjelent egy pici kiütés a jobb kézfejemen. Azt hittem megszúrtam valamivel vagy kosz került oda, így kinyomogattam és átlátszó lé jött ki. Egyébként méretében ez picike és nem volt piros, pusztán kidudorodott. Nah másnapra nőtt mellé 4. Mikor hozzáértem fájt, így muszáj (nem bírtam megállni) kinyomogatni mindet. De utána nőtt egy a kisujjamra, majd egy az alkalomra, és a bal alkalomra is 2. Nem olyan mint a pattanás, ha kivakarom, még napok múlva is levedzik és begyullad körülötte. Nem tudom mitől lehetnek, biztosan nem szúnyogcsípés és nem is pattanás.

2013. nov. 7. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is NE nyomogasd! Ez lehet akár övsömör is! Jelentkezz egy bőrgyógyásznál!
2013. nov. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre gondolok! Övsömör. menj orvoshoz.
2013. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!