Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életem szerelme nagyon durván...

Életem szerelme nagyon durván függő, hogyan mentsem meg?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy eddig fel sem tűnt, hogy mennyire függő, de mostanában nagyon sokat idegeskedik, és mikor elkezdtem agyalni rajta, hogy mi baja, akkor döbbentem rá csak.

Naponta képes irgalmatlan mennyiségű kávét betermelni, erre energiaitalt és ha van akkor kólát is iszik. Ha nincs pénz akkor az olcsó teszkósat issza. Emellett mostanában egyre többet cigizik, pedig azt hittem hogy lassan le fog szokni róla, de most újra megnőtt az adagja, képes félóránként rágyújtani. Szerencsére alkoholt csak kevset iszik és nagyon ápolt, igényes, tehát ne egy mocskos büdös fogatlan suttyót képzeljetek el.

Ennek tetejébe ha este 10-től másnap délig alszik, kijelenti hogy még hadd aludjon tovább mert fáradt.

Hogyan segíthetek rajta? Beszélni nem lehet vele, mert csak hiszti lesz, inkább valamilyen észrevehetetlen módszer kell.

Idáig nem izgatott a dolog, de ez mostmár zavaró, nem beszélve arról hogy rengeteg pénzbe kerül.



2013. nov. 8. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki,ha nem akar sokáig élni,akkor csak csinálja tovább...Még szivinfarktust is kaphat!
2013. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh basszus... Fáj belegondolni, de iagazd van... Csak nem aggódok alaptalanul :(
2013. nov. 8. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!