Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott egy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott egy leszbikus lány, mert összejöttem egy fiúval. Hogy mentsem meg a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Többször éreztem erős vonzalmat lány iránt, próbáltam ismerkedni, s ez történt pár hónapja is, mikor megismertem egy lányt, jóban lettünk. Nem mondtam neki, hogy kapcsolatot szeretnék vagy valami, csak barátkozni, megismerni. Igazából akkor még tettem egy próbát, kíváncsi voltam, hogy működne-e lánnyal, mi is ez tulajdonképpen, de közben rájöttem, hogy ez ilyen direkt ismerkedéssel nem jön össze, max ha életem során megfog nagyon 1-1 lány. Közben megtetszett egy srác nagyon, akivel sikerült komolyabbra fűzni a dolgokat és most nagyon boldog vagyok, fiúra van szükségem. A lány teljesen megsértődött, hogy nem erre számított, megbántottam stb. Nekem ez rossz, hogy így érez, nem ígértem neki semmit.

20/L


2013. nov. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

ropogtass meg a fülébe pár Deák Ferencest, és add a kezébe, akkor megenyhül


még egy lezbi punci is a pénzre nedvesedik :D

2013. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #1: Igazi úriember módjára viselkedsz, ezt biztos az édesanyádtól tanultad.
2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a lánnyal a helyzetet.

Azt, hogy továbbra is szívesen töltesz el időt együtt vele, de nem tekintesz rá szexuális szemmel. Jól esett a közeledése, de nem fogott meg. Ezt ne vegye sértésnek. Egyszerűen neked nem jött be, de örülsz, hogy ezt is segített valaki átélni. A jelenlegi kapcsolatod neked fontos és sok boldogságot találsz benne. Emellett nem szeretnél másnak ezzel rosszat okozni.


Nagyjából ez jött le abból amit mondtál. Ha ezt sértés nélkül, kedvesen és sok meghallgatási szándékkal elő tudod adni a másiknak, akkor kibékülhettek. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor annyit még megtehetsz, hogy megmondod, sose fogsz rá neheztelni. Bármikor készen állsz a barátságotok folytatásához. Kérd, hogy ő se nehezteljen rád, mert nem ezt akartad....


Felnőtt emberek ezt meg tudják egymással beszélni. Csak az indulatokat kell kiszűrni. Ha másik ingerült lesz, nem hergelni kell, hanem megérteni, és kedvesen csillapítani (amennyiben a barátság a cél).

2013. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak lelkiismeret furdalasod van,nem baratsagot akarsz megmenteni. Mar a kerdesbol is az latszik "egy leszbikus lany"
2013. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért, hogy nevezzek el egy leszbikus lányt másképp? Nyilván nem hetero-ról van szó, ha odavan értem. Tömören leírtam a kérdést és a problémát, hogy ne kérdezzen vissza senki. Köszi a válaszokat, már elmondtam neki a véleményemet, neki továbbra is valószínűleg rosszul esik, én ezért nem tudok többet tenni, én is voltam már reménytelenül szerelmes valakibe, de túléltem. C'est la vie.
2013. nov. 9. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!