Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honapok ota buborekot erzek a...

Honapok ota buborekot erzek a torkomban. Mitöl van es mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Olyan, mint mikor sirnod kell, de megprobalod visszatartani, es gombocot erzel a torkodban. Vagy mikor levegöt nyelsz le, es az buborekkent visszajön. A bj az, hogy ez megall, mielött kijöhetne, es mar augusztus ota ott van. Nagyon aggodok, es a közerzetem is rossz emiatt. Amikor nyelek, lemegy, es szep lassan jön föl. Etvagyam sincs emiatt. Interneten nem talaltam olyat, ami segithetne. Hamarosan orvoshoz fordulok, de me akartam egyszer itt is kerdezni, hatha valakinek volt mar ilyen.

2013. nov. 8. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Szia! Tehát olyan mintha büfögnöd kéne de nem jön ki? Nem tudom miért lehet mert nekem még nem volt ilyenem de szerintem is mindenképp fordulj orvoshoz
2013. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem hetfön el is megyek, mert orankent is valtozik, ma este nagyon megijedtem, nem tudtam menni. Hetfön mar megyek is orvoshoz.


A kerdesedre sajnos nem tudok valaszolni, meg nem böfögtem, nem tudom milyen.

2013. nov. 8. 23:40
 3/3 anonim válasza:
Szia megint én vagyok (1.) Voltál már orvosnál? Lehet hogy nem is orvoshoz kéne menned hanem pszihológushoz. Mi van akkor, ha ezt mondjuk a stressz okozza?
2013. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!