Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is állandóan folyik az...

Másnak is állandóan folyik az orra, ha fúj a szél, vagy kicsit hidegebb van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök már ettől...Kb. 20 percet gyalogoltam a szélben, és most összevissza tüsszögök, és percenként 2-3 zsepit elhasználok..És ez NEM megfázás, mert másnapra mindig elmúlik. Viszont baromi idegesítő és kellemetlen...mitől van ez, és mit lehet tenni ellene?
2013. nov. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mond :( futás közben a legzavarobb, már vörös lett az orrom 1,5 óra futás után, mindig törölgetni kellett. Itthon meg elmúlik.
2013. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen,a futás is kihozza..Ezért sem futok már ilyen időben, majd tavasszal folytatom. (vagy inkább újrakezdem:D) Viszont nálam ez csak másnapra, v másnap estére múlik el..és tényleg sztem elhasználok minimum egy 100-as zsepicsomagot ilyenkor, nem beszélve a tüsszögésről..
2013. nov. 9. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg bicajozás közben folyik, és az a baj, hogy olyan rossz az egyensúlyérzékem, hogy fél kézzel felborulok, így nem tudok orrot törölni. Ráadásul nem merem kifújni, mert gyakran vérzik, voltam már kórházban is, mert nem tudták elállítani, még kiégetéssel sem..
2013. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh, az nem jó:S Régebben nekem is sokat vérzett, de az szerencsére elmúlt. Ha bicikliznék, nekem is hasonló problémáim lennének, mert szintén pocsék az egyensúlyérzékem:D
2013. nov. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!