Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan náthás vagyok!...

Állandóan náthás vagyok! 2-3hetente náthás leszek folyik az orrom, tüsszögök. Ilyen gyenge lenne az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Vagy allergia lenne?szedek c-vitamint,szinte minden nap eszem gyümölcsöt és zöldséget.
2012. márc. 24. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Allergia, krónikus melléküreg-gyulladás esetleg orrpolippal, de szerintem akár savtúltermelődés is lehet.


Ha van otthon gyógyszerporlasztó (inhaláló) készülék, inhalálj azzal, Salvus gyógyvízzel, illetve u.ezzel a vízzel öblítsd rendszeresen az orrodat. Ettől javulni fog, de ha nem és továbbra is aggaszt, akkor menj orvoshoz.



Ha annyira gyenge lenne az immunrendszered, ami ennyi náthát indokolna, szerintem minimum lenne még hozzá szájpenészed, hasmenésed és esetleg egyéb ilyen rondaságok. Ez nem ilyen egyszerű, mint a reklámokban.

Tehát a magam részéről ezt a lehetőséget ki is zárnám.


Online orvosok: orvostudakozo.hu Szerintem ott értelmesebb választ kapsz, mint itt tőlünk, laikusoktól.

2012. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!