Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik a hajam? 14/l

Miért hullik a hajam? 14/l

Figyelt kérdés

eddig nem hullot hajam , de mostanába amikor összefogom érzem hogy alíg van hajam.

Nem szoktam vasalni vagy ilyesmi, igaz hogy mindíg össze van fogva, mikor alszok akkor is,, de az szerintem nem baj, vagy igen?

Mikor fésülöm akkor is rengeteg ki hullik.



2013. nov. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz összekötött hajjal aludni?

Hajmosás után megszoktad szárítani a hajad?

mert lehet,hogy azért hullik,mert nem szárítod meg.

2013. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:DDD nem tudom , úgy kényelmes

nem, nem szoktam hajat száritani mert göndör hajam van és ha kiszárítom akkor nagyon szöszös:/

2013. nov. 9. 21:31
 3/5 anonim válasza:
nekem is szokott hullani a hajam, hajmosás után fésülködés közben... én szedek különböző vitaminokat így már ne hullik annyira a hajam. Szerintem te is szedj vitamint.
2013. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó homeopátiás orvoshoz, mert hajhullásra van alkati szer.

Nem tudod, mitől hullik? Tehát nem voltak mostanában komoly vizsgáid, amik miatt stresszeltél? és esetleg emiatt hullhatna. (De ezer más oka is lehet. Megnézem a könyvemben és idemásolom Neked.)

"Bánat hatására, betegség után (nem szedtél antibiotikumot?), fejfájás után, fejtetőn, fésülködéskor, foltokban, gyermekeknél, gyorsan, halántékon, bűzös izzadság miatt, koponyatetőn, láz után, marokszámra, oldalról, tarkótájról, szülés után..."

Válassz! Melyik illik Rád?

2013. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ..tényleg izgultam 1 vizsga miatt

fésülködéskor is nagyon hullik és haj mosáskor ...

2013. nov. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!