Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orális szex valóban rákot...

Az orális szex valóban rákot okozhat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Valóban megbuggyantál?)
2013. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos nem véletlenül írják ezeket..

[link]

2013. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sem. Valamit egészen biztos hogy megint rátok fognak sózni borsos áron. A vegyszeripar sohasem áll le ti meg nyelitek ezt a sok szart mint a cukrot. Én meg csak röhögök rajtatok. :D
2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

mindig kitalálnak valamit ami rákot okoz.

de ez is olyn mint a cigi és a rák:aki hajlamos a rákra az szopás nélkül is rákos lesz,aki nem az élete végéig szophat nem lesz rákos.Én nem tartom valószínűnek,hogy egy testváladék rákot okoz,elvégre a herék nem hasadóanyagból vannak.

2013. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na egyet elolvasatam a linkek közül az alapján arra következtetek,hogy ha egy HPV-s beteg lefekszik egy egészségessel akkor az is beteg lesz.Azaz a rák okozó fertőzés már 2emberben leszmeg.A orál miatt lesz gége/száj rákja a másiknak.De ha nem oda dugja péniszt,hanem másik lyukba akkor az a lyuk lesz rákos.

lényeg a lényeg egy fertőző beteg csinál mégegyet.

De ha egy egészséges ember sexel egy másik egészségessel akkor azok nem lesznek betegek:azaz bizonytalan eredetű péniszt nem szabad szopogatni.

2013. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orális szex nem okoz rákot. Magas kockázatú hpv okozhat rákot, de ezt a vírus az esetek zömében az immunrendszer 1-2 éven belül legyőzi mindenféle külső segítség nélkül. Minden emberben élete folyamán 5-6 alkalommal elindul kóros sejtburjánzás, de a már említett immunrendszer ezeket elintézi. Akinek nem sikerül időben megállítani a folyamatot és daganatos betegsége alakul ki, annak valamiért nem elég erős a védekezőrendszere. Immunrendszert lehet gyengíteni például a cigarettázással, úgyhogy egy korábbi válaszoló cigis hasonlata a kérdésben említett esetre cseppet sem jó példa. Természetesen lehetnek genetikailag hajlamosító tényezők, de úgy vélem, és ezt szerintem kutatások is alátámasztják, hogy az általam oly sokat emlegetett immunrendszer, ha erős, legyőzi. Sajnos a mai világban a lehető leginkább arra törekszenek, hogy minél jobban lenyomják az emberek természetes védekező rendszerét, hiszen a gyógyszeriparnak ez éri meg. Mivel nagyon sok ember nagyon sok pénzéről van szó, ezért nem áll érdekükben, hogy csupa egészséges, vegyszerek nélkül életképes ember rohangáljon az utcákon. Nem mondom, hogy a gyógyszerek mind az ördögtől valók, de az a tömeghisztéria amiket kelteni tudnak az erre épülő iparág képviselői egyszerűen felháborító. Mindezt pusztán azért, hogy el tudják adni a vackaikat... Ezt a szerencsétlen hpv is sokkal nagyobb figyelmet kap, mint amekkora kijárna neki. Nem egyszer van hpv-je az embereknek úgy hogy nem is tudnak róla, és semmilyen problémát nem okoz. Csak hát ugye a védőoltás egy vagyon. Elég közelről ismerem a témát is meg a vírust is, úgy hogy mindenki nyugodjon meg:D Töröld az előzményekből is a rémhíreket:)
2013. nov. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!