Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban van veszélye az...

Valóban van veszélye az orális szexnek a várandósság alatt?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erről még nem hallottam, feltéve, ha valami miatt nem vagy veszélyeztetett terhes. Az egyetlen ellenérv, ami most eszembe jut az, ha herpesze van valamelyikőtöknek, de gondolom ezt te is tudtad...
2007. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam rola,es szerintem is csak akkor ha valami fertozo szajbetegsegetek van.
2007. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen veszélye lehet,hacsak nem fuldoklasz közben...:D
2007. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről még én sem hallottam. Hacsak nem nő ilyenkor a herpesz veszélye. De ez nagyon ritka szerintem. Akkor már a szex veszélyesebb lenne, mint az orális szex. Szerintem nyugodj meg, és élvezzétek az együttléteket!
2007. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kismamáknak irt könyvben énis olvastam erről, és megis lepődtem. Állitólag jobban terjednek a baktériumok, amik árthatnak a babának. Hát nem tudom mennyire igaz ez, de ezt a könyvet egy orvos irta. Megoszlanak a vélemények.
2007. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!