Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért félek...

Lehetséges, hogy azért félek a pszichológustól, mert anyámék azt mondták nekem, hogy beteg vagyok és, hogy el kéne mennem?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy pszichológushoz nem feltétlen a betegek járnak... De ez egy ilyen tévhit, hogy oda a betegeknek kell menni és ha valaki szokott menni akkor rögtön betegnek kell nyilvánítani! Tudom, hogy ez nem így van, de tudat alatt lehet, hogy mégis ezt hiszem? Remélem meg lehet érteni, hogy mire gondolok :)
2013. nov. 12. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos, így téynleg nem (csak) beteg emberek járnak hozzá. Az meg a szakember feladat,h megállapítsa,h beteg vagy-e (nem a szülőké). Nem tudom, mi az ok, de menj el nyugodtan. Arra gondolj, ha nem tetszik, legközelebb nem kell menni. De lehet,h tud segíteni.
2013. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!