Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik kicsit a hajam? :o

Miért hullik kicsit a hajam? :o

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok,és mindig felfele áll a hajam,mert fellakkozom minden reggel....és azt veszem észre hogy néha megvakarom a fejbőröm és 1-2 hajszálam kihullik..vagy ha az ujjaim közt kicsit összeszorítom (nem erőteljesen,csak enyhén) a hajam,és felfele húzom (ezt akkor szoktam ha kezd lelapulni a hajam pl tesi után stb...) akkor is kihullik 1-2.... most mégis miért van? azért mert sapka nélkül mászkálok egész nap? Mert hallottam hogy felfázhat a fejbőr vagy micsoda,és akkor elkezd hullani az ember haja,vagy esetleg a minden napi reggeli lakkozástól? Nagyon olcsó lakkot használok (Apám veszi mindig) ,OPRAH a neve,és ilyen rózsaszín... Vagy esetleg mi mástól lehet? Korpásodás elleni sampont is használok..

2013. nov. 14. 06:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy az körül van általában.És visszanő ez a haj ?
2013. nov. 20. 23:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg attól van,akkor igen.
2013. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egy darabig hanyagold szerintem vagy vegyél egy másikat,esetleg ne tedd fel olyan szorosan. Ha nagyon zavar vannak ilyen samponok,amik hajritkulás ellen vannak. Dmben meg Rossmannban lehet venni kifejezetten férfiaknak való sampon.
2013. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet beszerzek egyet.
2013. nov. 21. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!