Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Garatcsorgás, az orvosok...

Garatcsorgás, az orvosok semmit sem találnák (? )

Figyelt kérdés

Állandó garatcsorgásom van, a torkomon már 2 éve állandóan slejm van. (nagyon ragadós) Végre elmentem orvoshoz vele.

Nincs semmilyen allergiám sem.

A fül-orr gégész tenyésztést vett, teljesen negatív, CT vizsgálatom volt, minden rendben van.....

Azt mondja elképzelése sincs mitől lehet, de azért felírt egy antibiotikumot.

Beszedtem, de semmi sem változott, ugyanúgy szenvedek tőle.

Mi lehet a bajom, hova forduljak?



2013. nov. 14. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt és a tüdőgondozóban azt mondták, hogy próbáljam ki a Flixonase orrspray-t. A náthára nem hat csak kizárólag az allergiára. Ha segít, akkor 100% allergia még, ha nem is mutatja ki a teszt. Napi 2x1 vagy 3x befúvás orrlyukanként és 1 max 2 hét alatt javulnia kell, ha allergia. Ha nem javul egyéb dolog áll a háttérben.
2013. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még azóta sem szűntek meg a panaszok, csináltass MR vizsgálatot. Thornwald ciszta is okozhat hasonló tüneteket.
2018. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!