Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki lehet valahogy gyógyulni a...

Ki lehet valahogy gyógyulni a cukorbetegségből, ha az illetőnek "csak" diétáznia kell?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam egy évig,utána derült csak ki,miután kigyógyultam belőle,hogy cukorbeteg vagyok. Elvileg a betegség miatt alakult ki,az óta figyelnem kell a szénhidrátmennyiséget minden ételben és italban és nagyon sok ételt nem is ehetek,az alkoholról nem is beszélve. Tehetek bármit,vagy egyáltalán lehetséges,hogy ezek után valaha is úgy élhetek,mint előtte? Nem kezelhető a betegség sehogy?

21L


2013. nov. 16. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabó György diabetes teáját ajánlom. Keress rá az interneten. Nemzetközileg elismert.
2013. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiatal kori (I.típusú)diabetesnek egy terápiája van: az inzulin. Ilyenkor az a gond,hogy a hasnyálmirigy nem termeli,ezért kívülről kell pótolni. Persze diétát ez mellett is tartani kell.
2013. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!