Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jól táplálkozom? Sok tejtermék...

Jól táplálkozom? Sok tejtermék, sok gyümölcs.17/L

Figyelt kérdés
Áprilisban kezdtem el az életmódváltást. Korábban elég sok pékterméket ettem, cukros, sós dolgokat, és ennek akartam véget vetni. 84 kilóról 69-70-re fogytam azzal, hogy nem ettem péksüteményt és egyéb szarságokat. Teljes kiőrlésű kenyeret eszem, ha eszem, sok zöldságet, mégtöbb gyümölcsöt. Van, hogy napi 4 almát is megeszek, mert kívánom. Ezen kívül nagyon sok tejterméket eszem, natúr joghurtot, kefírt, napi 1-2 kis pohár natúr joghurt, 1 fél pohár kefír lecsúszik, mert azt is kívánom. Nem tudom, hogy ez baj-e, mert itt-ott hallottam, hogy akár meddőséget is okozhat a túlzott tejtermék fogyasztás.
2013. nov. 16. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Helyesen táplálkozol, de csak ezek egyikét sem boltban veszed. A bolti élelmiszerek ugyanis tele vannak vegyszerrel és hamarabb okoznak elhullást mintha kizárólag zsírt és véres húst ennél, de azt saját termelésből vegyszermentesen.
2013. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó,hogy elhagytad a cukros sós dolgokat! a többi is rendben van,csak a tejterméket kicsit vedd vissza.
2013. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!