Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti milyen vitamindús gyümölcsö...

Ti milyen vitamindús gyümölcsöket, zöldségeket esztek?

Figyelt kérdés
Valamint a tej egészséges minden téren?

2013. febr. 16. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Káposzta, répa, saláta, spenót, hagyma, alma, narancs, csicsóka, fekete retek, jégcsap retek..


Nem, a tej nem egészséges semmilyen téren sem. Elenyésző hasznos anyag tartalma van, ezt háttérbe szorítják a káros hatásai, hormon tartalma, tejcukor tartalma és autoimmun folyamatokat kiváltó fehérje tartalma.


Olvasmánynak érdekes lehet a tej és az elhízás, tej és az 1. 2. típusú cukorbetegség vizsgálatainak utánanézni.

2013. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leginkább alma, narancs, mandarin, lilakáposzta, újabban cékla, persze ez is nyersen, répa, citrom, lenmag, szezámmag, mogyoró, napraforgómag. Ja, utóbbi időben igaz, fagyasztott, de szeder, fekete ribizli és hasonló gyümölcsöket szoktam még enni. Mikor milyet veszek.

Azt hiszem ezeket szoktam leggyakrabban enni.

A tej saját tapasztalatom alapján nem egészséges. Legalábbis az én szervezetem ezen a véleményen van. Több problémám megszűnt mióta nem fogyasztok tejterméket.

2013. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, a köles lemaradt.
2013. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!