Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Szociopata vagyok?

Dardannel kérdése:

Mi a bajom? Szociopata vagyok?

Figyelt kérdés

Egyik nap megláttam egy műsorban, a szociopatákat jellemezték, és több dolgot is felismertem magamban :


Türelmetlen, irritált, agresszív

Mesterien manipulál másokat

Kapzsi, mohó, önző, élősködő, érzelmi vámpír

Elvesz, de soha nem ad

Kivételesen jól beszél, konfliktushelyzetben a legtöbb embert verbálisan legyőzi


Elbűvölő a végtelenségig, főnökök, idegenek jelenlétében ésszerűen, meggyőzően érvel


Arrogáns, beképzelt, a mindentudás látszatát kelti


Néha látszólag határtalan démoni energiái vannak, különösen, ha önmagára kell felhívni a figyelmet, gyakran lehet munkaalkoholista.

Meg van győződve vezetői képességeiről, de nem tud különbséget tenni egy vezető tulajdonságai (érettség, döntésképesség, együttműködési készség, bizalom, integrált személyiség), valamint a patologikus személyiségjegyek (éretlenség, rögtönzés, agresszió, manipuláció, bizalmatlanság, álnokság) között

Rosszindulatú pletykálkodással örömmel ugraszt össze másokat


Mindent elkövet, hogy tönkretegye azt, akit ellenfélnek, ellenségnek képzel

Öntelt, arrogáns, beképzelt, sérthetetlennek képzeli magát



2013. nov. 16. 23:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És még hozzáteszem , mikor valakivel rossz dolog történik, röhögésérzetet érzek,elszaladok, nem tudom miért.
2013. nov. 16. 23:56
 2/6 A kérdező kommentje:

És még tényleg elnézést de hozzá kell tennem : Egyszer ilyennek máskor olyannak érzem magam.

Úgy érzem változnak a személyiségeim is.

Mit tegyek?

2013. nov. 16. 23:58
 3/6 aspikami ***** válasza:
100%
Igen, jó eséllyel. Már bocs, de te beteg vagy :D Szó szerint.
2013. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem.. ezek alapján csak ember vagy.
2013. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Azt hiszem, csak fiatal vagy. Egy szociopatának eszébe nem jutna, hogy ennyi időt töltsön azzal, hogy kiderítse, hogy szociopata-é.


Esetleg, ha CSAK ezeket a tulajdonságokat fedezed fel magadban. De az, hogy itt kopogtatsz, nekem azt jelzik, hogy vannak ott mások is.

2013. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján sokmindenki szociopata lehetne.
2013. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!