Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a dianás cukor,...

Mit tudtok a dianás cukor, vagy a vodkába mártott tampon alkalmazásáról (értelemszerűen olyan helyeken, ahol ugye könnyen felszívódik, és ahova kitalálták)?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat, hallott/ismert sztorikat várnék
2013. nov. 17. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van???Vodkába mártott tampon?Soha nem hallottam még ilyet,de akárki is mondaná ezt nekem ki nem próbálnám akármire is javasolják!
2013. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. De a tampont a hüvelybe szokták tenni, Ha szeszbe mártod, annyit elérsz vele, hogy kimarja a hüvelyed és mehetsz majd az orvoshoz.
2013. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dianás cukrot már ettem, finom, de a tampont részemről kihagynám, sem azt nem szeretem (megenni), sem a vodkát :D
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, egészségesnek tuti nem egészséges, de 1-1 darab belefér néha. A tampont inkább ne edd meg.
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én tudom mire gondolsz, egyszer olvastam az újságba, h a kínaiaknál jött be divatba, h a lányok vodkába mártják a tampont és feldugják, mert a hüvelybe sokkal hamarabb felszívódik, és sokkal durvábban hat, mint ha meginnád.

Szerintem gusztustalan mellesleg azt is írta az újság, h iszonyúan egészségtelen, veszélyes, még meddőséget is okozhat, szóval hajrá..

2013. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vodkába mártott tampont ki ne próbáld!!!
2013. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vodkás tampon, akár a hüvelybe, akár az anusba szétmarja a nyálkahártyát. Elég fájdalmas, úgyhogy nem igazán javasolnám. A dianás cukor meg nagyon finom, úgyhogy azt se kéne máshová dugdosni.
2013. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!