Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízhólyag keletkezett a lyuk...

Vízhólyag keletkezett a lyuk felett mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fenekemnél a lyuk felett vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg szebben, szóval a lyuk felett olyan mintha egy vízhólyag keletkezett volna. Ez mitől lehet, vagy ez normális? Elmúlik magától vagy mit szokás ilyenkor csinálni?

Nem biztos hogy vízhólyag de teljesen úgy néz ki



2013. nov. 17. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
1 összefüggő hólyag vagy sok kicsi?
2013. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapintásra is olyan, vagy keményebb?


Ha olyan, lehet valamilyen fertőzés... ha keményebb, akkor esélyes, hogy aranyér.

2013. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy összefüggő hólyag es tapintásra is puhább teljesen olyannak tűnik mint a vízhólyag.
2013. nov. 17. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem lehet semmit mondani. Tényleg lehet egy aranyeres csomó,de akár egy hámhiány befertőződéséből eredő gyulladt,gennyes hólyag is.
2013. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm a segítséget. először szerintem elkezdem kenni valami aranyeres kenőccsel aztán ha nem hat akkor jön a következő az orvos. Milyen kenőcsöt ajánlasz és kb mennyi idő mire elkezd hatni?
2013. nov. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!