Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülök! Akik beoltatták a...

Szülök! Akik beoltatták a gyerekeiket és magukat H1N1 ellen, volt valami mellékhatás? Van olyan aki 1x ellene volt majd mégis oltatott? Esetleg Jászberény környékiek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
2 és 10 éves gyerekekről van szó:)
2009. nov. 18. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd 6 hét múlva válaszolok, addigra várható mellékhatás ha lesz!A normálisak jöttek.Nátha végtag fájdalom!

De kb 100an feltették már ezt a kérdést!

2009. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már azt hittem SZÜLSZ, közben meg itt gyakorikérdésezel.... :-))

(én egyébként nem oltattam)

2009. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Én 13 éves vagyok és én akartam az oltást.

Anyáék rám bízták a döntést és nem bántam meg.

Nem tudom pontosan de kb 1 hete kptam meg...kissé fájt a kezem 1-2 napig de nem lettem náthás se lázas és semmi észlelhető mellékhatás nem volt(kivéve a könyedén elviselhető kézfájásom). Remélem segíthettem (bár nem vagyok szülő).

2009. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem annyi volt, hogy 2 napig kicsit fájt a karom, az oltás helyén, de csak akkor ha hozzáértem. és nátha nem volt:)
2009. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem beadtak az oltast es semmi mellekhatast nem eszleltem. az meg nem lenyeges h melyik varosbol vagy, mindenhol ugyanaz a magyar vakcina. azt viszont tudni kell h nem 100%os vedelem. viszont egeszseges ember kb ugy atveszeli ha el is kapja mint a normal influenzat. hiszteria az egesz.

--egy fertozon dolgozo orvos orvostanhallgato "gyereke" vagyok.

2009. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:58-nak igaza van, csak 80%-ban véd a vakcina.

Egyébként hátrányod nem lesz belőle, nyugodtan beadathatod :)

2009. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!