Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a lábam?

Mitől fájhat a lábam?

Figyelt kérdés
Tegnap picit elkezdett fájni a térdem,de tűrető volt úgyhogy nem érdekelt. Reggel viszont úgy elkezdett fájni,hogy alig bírtam ráállni...de elmentem suliba. A lépcsőzéskor nagyon fájt amúgy nem éreztem,csak akkor mikor beakartam hajlítani. Most,hogy hazajöttem szinte nem birok ráálni,nem tudom hajlítani és mostmar picit a combom is fáj és a talpamat is elkezdte húzni a görcs,de így érzem,hogy egy egyenes vonalon a térdemtől lefelé..de csak a térdem és a talpam fáj. Beütni nem ütöttem ,lényegében semmit nem csináltam vele mégis nagyon fáj,pedig már mindennel beentem,de nem használ. Mitől lehet? Időjárás változás? 16/L
2013. nov. 18. 19:13
 1/1 anonim válasza:
Lehet időjárástól is,hogy érzékeny lettél rá. De lehet porc probléma is és ez sugárzik ki máshova is. Ha fent marad,akkor irány a doki!
2013. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!