Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhén aszthmás vagyok,...

Enyhén aszthmás vagyok, hogyan lennék jogosult 90%-os kedvezményű jegyekre/ (bérletekre)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyatékosságnak minősül például a cukorbetegség, lisztérzékenység, asztma, trombózis, különböző gyomor, és bélrendszeri betegségek, hallás- vagy látáskárosodás.fogyatékosságnak minősül például a cukorbetegség, lisztérzékenység, asztma, trombózis, különböző gyomor, és bélrendszeri betegségek, hallás- vagy látáskárosodás. Nézz utána: www.webdoki.hu/dokumentumok/335_2009Kr.doc
2013. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ORSZI által kijelölt időpontban kell elmenned egy orvosi vizsgálatra, ha nem múltál el 18 éves és még iskolába jársz, elvileg alanyi jogon jár. ha nem jársz már iskolába és elmúltál 18 éves, akkor is ilyen bizottság elé kell menned, de akkor már szigorúbban veszik, és csak 50%-os egészségkárosodás után kapod meg ezt az utazási kedvezményt is, valamint kapsz valamicske pénzt.. de nem hiszem hogy ez jár asztmára, sajnos nagyon szűkmarkúak, az 50%-hoz már majdhogynem félholtnak kell legyél. :( nekem elég komoly bőrbetegségem van,ami megkeseríti az életem, nagyon fáj ráadásul jól látható helyen ami miatt nem vesznek fel szinte sehová dolgozni és 34%-ot kaptam... szégyen.
2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos utolsónak igaza van, nagyon szigorúan veszik most már.
2013. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!