Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek! Mi lehet a bajom? Ki...

Félek! Mi lehet a bajom? Ki lehetek merülve vagy nagy baj van?

Figyelt kérdés

Zúg a fülem ( vagy a fejem), látászavarom van (szemcsésen vagy vibrálva látok). Sokszor belehasít a fájdalom a fejembe. Szinte mindig máshol. Ez fülzúgás 3 napja, látászavar kb. 1,5 hete. Mindig arra várok, hogy elmúljon.


16 éves vagyok, vérnyomásom átlagban 115-120/65/63.

Vérvétel szinte minden pontból negatív volt egy hónapja. Pici vérsüllyedés és sűrű a vérem is kicsit.


Tudom el kellene menni orvoshoz, de nagyon félek, hogy nagy baj van!

Okozhatja valami olyan dolog, ami NEM komoly?


Ideges vagyok szinte állandóan az utolsó 3 hétben. Naponta jó, ha 6 órát megalszom. Lehet ki vagyok csak merülve?


Agydaganat? Érszűkület, stroke?! Már minden átfutott az agyamon! Sokszor el is sírom magam...hogy... lehet, hogy ennyi adatik meg?



2013. nov. 21. 16:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Égre felnézve a pulzusommal megegyező ütemben mozgó érhálózat féleséget látok.. még ennyit leírtam.


Félek!

2013. nov. 21. 16:55
 2/27 anonim ***** válasza:
Pont azért menj orvoshoz, hogy biztosan kiderüljön, hogy van-e baj és ha ne adj' isten igen, akkor minél előbb tudják gyógyítani. Viszont a legrosszabbra ne gondolj!!!
2013. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Agydaganat és stroke biztos, hogy nem jön szóba!
2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kicsit most megnyugtattál, hogy az nem lehet.


Kimerültségtől, stressztől, idegességtől lehetnek ezek a panaszok? :/


Idegeskedek suli miatt, magán ügyek miatt, foci miatt (első szezonom komoly csapatban). Heti 3 edzésem van + egy meccs.


A hétvégét megpróbálom relaxálva és átaludva tölteni és sokat enni, hogy pótoljam az energiákat. Ha nem javulok jövőhétig akkor ráveszem magam, hogy elinduljak a kivizsgálási úton. Remélem semmi bajom és el fog ez múlni előbb vagy utóbb.


Megvagyok ijedve, tény.

2013. nov. 21. 17:09
 5/27 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Igen, lehetnek kimerültségtől idegességtől és stressztől ezek a panaszok, de azért lenne jó ha orvoshoz mennél, mert mégiscsak ő a szakember, az a biztos amit ő mond, és így legalább meg tudnál nyugodni.
2013. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Vérvétel szerint gyulladás van szervezetemben. Hogy hol és mekkora mértékben nem tudni. Remélem nem agyi baj.
2013. nov. 23. 17:33
 7/27 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ne is gondolj ilyenre! :)
2013. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek belgyógyászhoz. Házi orvos elsőként oda küldött. Ott majd el dől milyen kivizsgálások jönnek.


Szemészetre decemberben megyek, akkorra van időpont.

2013. nov. 23. 17:36
 9/27 A kérdező kommentje:

Alapos fülészeti/hallási és szemészeti vizsgálat vár rám.

További neurológia és kardiológiára is beutalót kaptam. Neura 9 nap múlva, kardiológiára 1 hónap múlva van időpontom. Említést nyert a háti és nyaki gerinc miatt reumatológia és ortopédia. De ezekre csak akkor megyek, ha nem találnak semmit.


Remélem semmi gond. :| Vagy hát legyen gond.... csak olyan ami KEZELHETŐ és nem súlyos.


Egy csontkovács felkeresését is ajánlották, hátha.

Ez a fülzúgás része. Na de mért látok vibrálva?

2013. nov. 25. 14:54
 10/27 A kérdező kommentje:
Időpontok törölve. Klinikára kivizsgálás sorozatokra háziorvos elküldött. Félek. Nem zárta ki agydaganat kockázatát.... NAGYON FÉLEK! Pánikolok mondhatni.
2013. nov. 25. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!