Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Eszek és hánying...

Mitől van ez? Eszek és hányingerem lesz. Iszok hányingerem lesz. Annyira nem is kívánom az ételt de amikor már éhes vagyok muszáj. Nem is tudok sokat enni. Sokszor fáj a fejem álmos vagyok és szédülök semmi erőm.

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez új keletű dolog,akkor valószínűleg vírusos fertőzésed van. Enned nem fontos,de a folyadékra figyelj oda! Ha régebbi probléma,akkor lehet egy gyomornyálkahártya gyulladás, vérszegénység tünete,de akár komolyabb betegség is. Akkor menj el orvoshoz.
2013. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanez a bajom leszámítva a fejfájást, hacsak felállok megszédülök. Egy hete tart és már majdnem 2 kilót fogytam! Kiderült, hogy neked mi volt a bajod?
2015. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ételallergia?Irritábilis bél szindróma?vmi gyulladás? gomba?
2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!