Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros a vizipipa?

Káros a vizipipa?

Figyelt kérdés
a lányom 15 éves szeretne vízipipát azt állítja nem káros,de valahogy ezt én nem hiszem füst meg minden.na?
2013. nov. 24. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Káros. Legalább annyira mint a cigi. Én egyszer vizipipáztam és olyan rosszul voltam tőle hogy egy életre elriasztott... Mindennek barack íze volt.

Szerintem nem kéne megvenni neki.

2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öcsém is akart magának, ő is azt hajtogatta hogy nem káros, szerencsére anyáméknak volt eszük és nem engedték neki. Mostanra már kiment az eszéből.
2013. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez is csak egy pipa és hiába barackos benne, de sajnos az is dohány. Így a húgom, aki ezt 13 évesen kezdte azóta is masszív dohányos lett. (és ez szörnyű).

Ez egy baromi idióta divat és valami hülye azt mondja, hogy nem árt. Hogyne ártana? Ráadásul a menők füvet szívnak benne. Ennek ez a lényege. Sok kiskorú így szokik rá 1., a dohányzásra; 2., a drogozásra. Akinek ez érdeke az a drogkereskedő és a vízipipa árus. A sok buta kisgyerek meg elhiszi.

2013. nov. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő nekem valami nikotinmentes kövekről beszélt.
2013. nov. 25. 17:04
 5/5 anonim válasza:
Az asvanyi kovek valoban ne olyan karosak mint a sima hagyomanyos, az meg egyenn fuggo, hogy azert mert vp-zik lancdohanyos lesz-e vagy sem, sokan csak a vp-t szeretik, es a cigire ra se tudnak nezni, mostansag valoban nagy divat, es valoban mimdig talalnmak valamit amivel kevessbe karos, a kutatasok akarmit mondanak rola, akar karos akar nem azokat ne figyeld, ezeket mimdig fizeti valaki, amikor az jon ki, hogy ennyiszer meg annyiszor karosabb egy ciginel, azt szinte biztos vmeik cigi ceg, amikor meg, hogy ennyiszer meg annyiszor jobb a ciginel, szinte biztos, vmeik vp erdekeltsegui ceg.
2013. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!