Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Estefelé miért vagyok mindig...

Estefelé miért vagyok mindig éhes?

Figyelt kérdés
reggel legtöbbször úgy indulok el az iskolába hogy nem eszek,leghamarabb délben tudok az iskolában enni, amikor hazajövök még akkor sem vagyok éhes, 4 óra után már érzem hogy éhes vagyok ezért eszek, 8 órakkor megint rám tör az éhség és 9 néha fél 10-ig is tudok enni(sokszor de keveset)
2013. nov. 25. 21:07
 1/3 anonim válasza:

nem nagyon értek hozzá, de szerintem azért van, mert totál össze-vissza eszel. a reggeli a legfontosabb étkezés, ráadásul ezek szerint minden nap délben eszel először..

reggelizni kéne keveset, esetleg suliba tízórai, ebéd, innen már jó, hogy délután 4-kor is eszel,aztán meg 6-7 óra fele vacsora és így ennyi. :)

de egyébként ne aggódj, mivel suliba jársz, feltételezem, hogy fiatal vagy, a kamaszok meg többször éhesek általában:D

2013. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
novemberben elejétől van így azelőtt mindig reggeliztem és 5 óra után nem ettem de most este jön rám az éhség (egészségesen táplálkozom)
2013. nov. 25. 21:47
 3/3 anonim válasza:

A rendszeresség fontos lenne, meg többször egyél inkább kevesebbet (délelőtt is - 10 percet rá lehet szánni).

Ha dél körül ennél, nem lennél olyan hamar éhes, és a vacsorától (17-18 h körül)később már biztos nem törne rád az éhség.

2013. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!