Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne mindig...

Mit csináljak, hogy ne mindig estefelé legyek éhes?

Figyelt kérdés
Lehet ez ellen valamit tenni?Mindig este leszek éhes, és ha nem eszek csak rosszabb, már 7 kg fogytam mert sportolok, de még 7-et kéne és most megálltam mert folyamatosan este eszek.
2011. aug. 5. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Párizsit szoktam enni este azzal kibírom reggelig (max 7-8 szeletet)
2011. aug. 5. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tarats egy csaló napot,amikor több mindent megengedhetsz magadnak,de 7-8 szelt párizsi nekem soknak tűnik:/
2011. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párizsit egyátalán nem kellene enni és ez nem csak a fogyókúrázókra vonatkozik, ugyanis párizsiba a feleslegesen megmaradt bőrt, húspépet, csontokat stb. darálják bele. Csirekmellsonkát javasolt helyette fogyasztani, de annak is meg kell nézni, hogy hány százalék csirkemell alkotja.


Én ha már nagyon éhes vagyok, akkor is csak egy pohár ásványvizet iszok, mivel szigorúan tartom a diétámat.

2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yuda ***** válasza:
Az esti evés megszokás. Át tudod magad szoktatni, ehhez kell pár nap, de szerintem 3. nap után egyre kevésbé kéri a pocak az étket, utána pedig elmarad teljesen- megszokja, hogy nem kap.
2011. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is szokasd át magad az este nem evésre. Nekem 1hétig tartott átszokni, hogy 18 után ne egyek ez volt 2 éve... Azóta másnap 7 ig nem veszek magamhoz táplálékot folyadékot viszont igény szerint. Az esti kertipartyknál kicsit gáz de ez is megszokható. Én jobban érzem magam...
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor pont értelmetlen baromságot csinálsz :DD

de szokás ez, nem vagy egyedül vele :P


párizsit nem éhező országban (általában, mert biztos van jobb féle párizsi) fölösleges élelmiszernek tekinteni.


este meg ehetsz, egész napra vonatkozóan kellene az energiadeficitet tartani, este meg csak annyit enni, amennyi az utolsó étkezésre marad. nyilván elosztottad a napi tápanyagmennyiségedet 5-6 étkezésre..

2011. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!