Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem járok már iskolába, és...

Nem járok már iskolába, és nincs bejelentett munkám. Hol kell fizetnem a TB-t, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 4500, az apeh nél tölts ki nyomtatványt és kapsz ott csekket is.
2009. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
havonta 4500??? ez hihetetlenül sok, akkor már inkább megéri nem fizetni, és kockáztatni...
2009. nov. 20. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Na de ha beteg leszel akkor nem írnak ki kedvezményes gyógyszert, na de nem is ez a lényeg hanem ha műteni kell akkor irdatlan sok manit kell fizetned. Pl. apám elment egy CT vizsgálatra ahol a fejét lefényképezték belülről az volt 20 000 Ft.
2009. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, de ha minden hónapban kifizetem a 4500-at, akkor az összesen 59.800.- szóval... nem elég akkor kifizetni, mikor tényleg ki kell, és nem előre, bele a semmibe, a semmiért?
2009. nov. 21. 00:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A komolyabb műtétek akár 1,5 -2 millióba is belekerülnek és sosem lehet tudni, utána meg lehet nem tudsz dolgozni és honnan veszel elő annyi lóvét, amúgy én is sajnálom a pénzt kifizetni.
2009. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező arra gondolt,hogy fizeti fizeti és soha nem műtik meg,szóval feleslegesen fizet...azt persze,hogy nem fogják soha megműteni azt előre nem tudhatja,de tegyük fel nem történik olyan dolog,ami miatt fizetni kellene,de ő mégis befizetett kitudja hány millió ft-ot
2009. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok,ezt most ne úgy értsétek,hogy nem fog dolgozni meg semmit se csinálni soha,az a milliós dolog csak egy példa akart lenni :)
2009. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor az adót is hiába fizetjük úgy is a felét ellopják és úgy sem a kátyúzásokra megy az utcánkba mert annyira szar az út, hogy életveszélyes meg a többi hasznos dologra.. A nyugdíjt is hiába fizeti valaki 30 évig amikor ebbe a világba 60-70 évesen meghal az ember.
2009. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!