Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó izzadás ellen mit...

Állandó izzadás ellen mit lehet tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha hideg van ha meleg, ha kabátban, ha trikóban vagyok izzadok. Ez már kamasz korom kezdete óta végig kísér és az évek alatt rengeteg izzadásgátlót kipróbáltam de igazából mind hasztalan volt, csak a szagot szüntette meg. Hallottam a Solutio Antisudorica, hogy ez tényleg segít de azt is, hogy ez nagyon egészségtelen (rákkeltő). Szerintetek megéri kipróbálni? Nagyon nem akartam ehhez nyúlni de most már nagyon elegem van ebből, ma is tök hidegben úgy izzadtam mint ha futnék vagy legalább 40 fok lenne... Köszönöm szépen a válaszokat :)

2013. nov. 26. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokat izzadtam. Bár még manapság is van hogy izzadok, de megfigyeltem, hogy a rendszeres kardio jellegű testmozgás, és kevesebb sör, sokat segít.


Ha izzadsz akkor valószínűleg nem megfelelő a táplálkozásod, illetve el kéne menni futni minden nap. Szerintem ezzel kezd, mielőtt kétes eredetű szerekkel próbálkoznál.

2013. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!