Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni Wc-re,...

Nem tudok elmenni Wc-re, görcsöl a hasam és rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete kezdődött, reggel rosszul voltam hányinger, bélgörcs, elmentem orvoshoz, mondta, hogy szorulásom van. Felírt valami gyógyszert ( ami semmit nem ért ), 1 hétig nem voltam suliba, visszamentem utána, hogy nem szeretnék többet hiányozni de legalább adjon testnevelés alóli felmentést. Ő meg úgy mondta az asszisztensnek, hogy ' najóóó adjál neki felmentést:)' amúgy ezt már régebb óta észrevettük, mintha nem akarna segíteni. Na most az van, hogy péntek óta nem voltam Wc-n, de nem is kell csak görcsöl a hasam meg fel vagyok puffadva(és rengeteget eszem) :/ hányingerem is van néha.... mit gondoltok mit csináljak?:S ( ha már az orvos nem segít )

2013. nov. 27. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Javaslom kúraszerűen a Hunyadi víz fogyasztását ,az íze rossz (keserű-sós) ,de hozzá lehet szokni ,végül is valamit valamiért .
2013. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyat hol lehet venni?:) amúgy persze nem érdekel ha rossz az íze csak legyek jobban :') és köszi !
2013. nov. 27. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
mind1 milyen csak víz és sok legyen... minden 10 kg-odra jusson minimum napi 1-1.5 liter víz, ha ez nem oldja meg, akkor vissza orvos, és ha nem vesz komolyan, akkor asztalra csapni, sajnos mostanában már meg kell õket gyõzni, hogy baj van...
2013. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy 70 kg-os esetében 7-10 l víz naponta?! Te normális vagy utolsó?:D
2013. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb hipermarketekben ,de gyógyszertárban 100% . Nagyon hatásos !!!
2013. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 kg akart lenni véletlen írtam 10et.
2013. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kaptam ilyen hashajtót, ez a Dulcolax vagy mi.. majd kiderül mi lesz, és köszönöm a válaszokat !:)
2013. nov. 27. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
a szorulás oka a legtöbb esetben, a helytelen folyadékfogyasztás. A szervezeted szomjazik ezért minden vizet elvon a bélrendszeredtõl, a hashajtó úgy fejti ki a hatását, hogy ezt a folyamatot meggátolja, tehát nem enged vizet az eleve szomjazó szervezet felé... tehát ha neked ez a megoldás jobban tetszik, mint egyszerûen több vizet inni, arra no comment...
2013. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én naponta kb. megiszok 1 liter vizet.. éjjel is felkelek 3-4x és állandóan pisilni járok, megiszok vagy 20 kortyot mert olyan szomjas vagyok. iskolában is megiszok fél litert (minimum!) és 2 óránként WC-re járok...
2013. dec. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!