Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen betegségekkel milyen...

Ilyen betegségekkel milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni ,

ogy ha 19 éves vagyok,születésemtől súlyos allergia asztmám van.Gyógyszeres kezelés mellett is rohamaim vannak.Rengeteg dologtól rohamom van(pl.:ha túl meleg vagy hideg van,ha gyorsabban megyek,futás vagy ha csak sokat nevetek,pollen,stb)Sajnos az iskola járásban is korlátoz.Emellett még nyúl ajak farkasfotókkal születtem ,mindenre allergiás vagyok,ecémás,tehéntej alergiás,.Azt szeretném kerdezni,hogy ha van papírom arról hogy súlyos az asztmám leszázalékolnak e vagy sem?csak komoly normális emberek válaszoldanak.


2013. nov. 27. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szeretnél meggyógyulni inkább? Asztmásoknak ajánlott a Buteyko légzés, nagyon hatékony, vagy a Komin Vlagyimir Légzéskontroll. Jó lenne, ha utána tudnál ezeknek a módszereknek olvasni, mert NAGYON sokat lehet javítani az állapoton. A youtube-on videókat is találsz a Buteyko légzéssel kapcsolatban.

A többi problémádra is van gyógyír, az ekcémára, allergiákra egyértelműen. Egészséges táplálkozás, előtte teljes méregtelenítés, mivel nagy valószínűség szerint el van savasodva a szervezeted.

Tiszta vizet szoktál eleget inni?

Esetleg olvasd el ezt a cikket:

[link]

Nagyon javasolt lenne számodra az életmódváltás és a jógázás. Sok zöldség, csírák fogyasztása.

Nagy eredményeket lehet elérni a természet erejével, de azokat az anyagokat, amelyekkel eddig valószínűleg táplálkoztál, mosakodtál, használtál, hanyagolnod volna optimális.

A fentebb megadott linken a cikkben szerepelnek források is, a megjelölt könyveket ajánlom elolvasásra.

Szerves vitaminokat (zöldség, gyümölcs, csíráztatott magvak) kellene magadba juttatnod, savképző anyagokat pedig egyáltalán nem.

Rengeteg adat elérhető az interneten ilyesmivel kapcsolatban.

Szeretném jelezni, hogy nem drága dolgokat kell megvásárolni ahhoz, hogy az ember egészséges legyen vagy visszanyerje az egészségét, hanem először is el kéne hagynia bizonyos szokásait. Ez nem kerül pénzbe. A jógázás könyvből is végezhető, könyvtárból lehet sok jógával foglalkozó könyvet kölcsönözni, így az sem kerül pénzbe.

Táplálkozás: a korábbi termékek helyett zöldségek, gyümölcsök vásárlása.

Tiszta víz fogyasztása. (Nem a csapvízre gondolok, hanem házi víztisztító által tisztított vízre.)

Lehetőség szerint a zuhanyra is szerelni szűrőt.

A betegségeknek lelki háttere is van, jó, ha arra is fordítunk figyelmet!

Írtad, hogy tehéntej allergiás vagy. Vannak emberek, akik nem allergiásak a tehéntejre, mégsem fogyasztanak tejtermékeket és jól is teszik azt. A szervezeted jelzi, hogy azt ne fogyaszd. Nem fogyasztok én sem tejtermékeket, pedig nem vagyok allergiás.

Fiatal vagy, előtted az élet, remélem, hogy azt választod, hogy meggyógyulj!

2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!