Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok tegnap...

16 éves lány vagyok tegnap kaptam meg a papírt hogy beoltassam e magam vagy nem. Úgy döntöttem hogy nem adatom be magamnak jól döntöttem? Nem fognak elbírálni ez miatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Jól döntöttél énse adattam be magamnak, hisz ez ez 2004 es szar oltás.18/f
2009. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ne oltasd be magad semmi szarral,ha vmi influenza szar oltás akkor inkább egyél sok gyümit blabla,de bármi hülyeség lehet:S jobb az ilyenektől óvakodni..
2009. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig se adattam be magamnak az influenza oltást,most sem tettem. Többek közt azért mert érzékeny vagyok a tojásfehérjére,edig azt mondták azoknak nem lehet beadni,msot hirtelen kiderült,hogy mégis..hát kösz én nem kérek ebből az oroszrulettből,hogy bekerülök e a sürgősségire valami allergiás reakcióval.
2009. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdése, hogy beadassa e. Azt már eldöntötte. A kérdés így szól: "Nem fognak elbírálni ez miatt?"


22/F

2009. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki "bírálna el" ?

A H1N1 oltásról beszélsz?

2009. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért bírálnának el emiatt? Ez nem egy életbe vágóan fontos dolog, amin életek múlhatnak, hanem egy egyszerű mezei döntés, a saját döntésed. Ilyesmin nem szokás ítélkezni, nem kell félned semmitől.
2009. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13:05 - azért nem javasolták eddig, mert még vizsgálták, hogy mennyi tojás marad 1-1 oltásban. Amikor kiderült, hogy veszélytelen mennyiség akkor ajánlottá tették. Hidd el, ha más derült volna ki, akkor nem ajánlanák.
2009. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a H1n1 oltásról beszélek.. amúgy köszönöm az eddigi válaszokat
2009. nov. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!