Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha fáj a...

Mi az oka annak, ha fáj a végbélnyilásom, már annyira, hogy le se bírok ülni és amikor wc-ek akkor véres a székletem. Nagyon fáj. Mi lehet a baj? Szerintetek ez aranyérre utal? 25éves nő vagyok.

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább berepedés. Az aranyér addig tud fájni ennyire,amíg ki nem "vérzik". Mikor elkezd vérezni megszűnik a nagy nyomás és csökken a fájdalom.
2013. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kemény a székleted, akkor az sérti fel a végbélnyílásod.
2013. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..de nekem nem kemény a székletem és már kb 3hete nem bírok wc-zni, és leülni is nagyon rossz sokszor..nem tudom mi lehetne? valami kenőccsel kellene kenegetnem??
2013. nov. 30. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg sebészeten, ott adnak rá megfelelő kenőcsöt is.

Addig is próbáld ki a Proktis-M kenőcsöt, kívül bekened és belülre is tegyél belőle, drága, de hatásos szer, nekem elmulasztotta gyorsan az ilyen fájdalmat.

2013. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne megnézetni orvossal,mert nem csak aranyér lehet.Ha aranyér,nekem pl.jó volt rá a reparon krém.Ha belső aranyered van,akkor kúp kell.Lehetőleg minél kevesebbet ülj,ha van túlsúlyod fogyj le,és táplálkozz egészségesen(sok növényi rost elsősorban)
2013. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!