Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosnak vihetek karácsonyra...

Orvosnak vihetek karácsonyra ajándékot, vagy illetlenség?

Figyelt kérdés
Kb. 3 havonta járok hozzá, nagyon jó orvosnak tartom, arra gondoltam, hogy vinnék neki valami apróságot, bort vagy csokit, nem tudom.
2013. dec. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy illetlenség! Lehet,hogy furcsa,amit írok de gyakran az orvosok,eü. dolgozók nem várják el a pénzt,viszont az ilyen ajándékoknak örülni szoktak,mert azt mutatja,hogy a beteg meg van elégedve a munkájukkal. Saját tapasztalat:)

Körzeti nővér vagyok és ebben az időszakban gyakori az ilyen. És valóban "szívmelengető" érzés ! :)

2013. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó, úgy örülök, köszönöm a választ! :)
2013. dec. 4. 21:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudnál segíteni, hogy csoki vagy bor? :)
2013. dec. 4. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret.Persze ezt te sem tudhatod,ezért legegyszerűbb egy díszzacskóba egy üveg bor és egy nem túl drága csoki vagy kávé. Nem tudom mennyi pénzt szánsz rá,de ezeket egy ezresből ki lehet hozni és így nem nagyon tévedhetsz :)
2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

5 ezerre gondoltam, köszönöm szépen a segítséged, akkor veszek egy bort, meg egy férfiasabb bonbont! :)

Köszi még egyszer, és sok-sok apró meglepetést! :D

2013. dec. 4. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

:D Kösz!!!

Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!