Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem illetlenség mosogatószer...

Nem illetlenség mosogatószer és öblítő vagy arcszesz, wc papír. Stb karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években elvetemült ajándékokban volt részünk nagynénéméktől. Tényleg nem nézem az "ajándék lónak a fogát" de ez nekem már sok/k/. Inkább ne vegyen semmit, elég egy meleg ölelés, mint évről évre becsomagolás nélkül arcszesz, spray, tusfürdő és ennyi...vagy volt már hogy öblítőt, mosószert, mosogatószert kaptunk csak úgy. Egy alkalommal még WC papírt is kaptunk...majdnem elsüllyedtem. Így szerintem adni is értelmetlen...Mi a véleményetek?
2011. nov. 24. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jó ajándékok ezek.kivéve a klotyópappírt:D
2011. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért probléma, hogy hasznos cuccokat vesz neked és nem egy 25. kávéskészletet? a wc-papírt nem is karácsonyra kaptátok, ha jól értem, hanem csak úgy - nem mellesleg a mai árak mellett nem olcsó egyik sem
2011. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A wcpapír tényleg durva, de a tusfürdő még elmegy, bár azért van különbség a karácsonyi díszdobozos és a 2 darab noname márkás tusfürdő között.


Nem lehet valami nagy fantáziájuk és úgy gondolhatják, hogy inkább adnak fogyóeszközöket, mint szarvasmintás pulóvert vagy teljesen hasznavehetetlen kerámiatélapókat.

Mondjuk én a 10. gagyi műanyag angyal helyett jobban örültem volna akár egy csomag wcpapírnak is, annak legalább van értelme.


Ezek még nem igazán illetlenségek, ami illetlen, az pl. az inkontinencia-betét :)

Egyszer a barátomnak díszdobozos Niveacsomagot vettem és megjegyezte, hogy miért, talán nem szokott fürdeni? De ezt inkább viccesnek gondolta (remélem :D).

2011. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mosogatószer meg a wc papír kicsit gáz:D de én is a hazsnos ajándékokat szeretem..tusfürdő sampon/balzsam,ruhák stb, jöhetnek:)
2011. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huh,hát én os a wc papíron kicsit lehalltam.
2011. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en egyszer kaptam a nagypapapamtol(!!!!!!!) tisztasagi beteteket.azt se tudtam hogy mit mondjak,de legalabb hasznos.szerintem ezek OK dolgok,de a wcpapir tenyleg tulzas egy kicsit.ne ragodj ezen,mas orulne neki! 14L :)
2011. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!