Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez? Még most...

Mitől lehetett ez? Még most is rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Délelőtt dolgozatot írtunk az iskolában. Nem stresszeltem, mert eleget tanultam rá, tudtam mindent, csak sietnem kellett az írással. A vége felé a homlokom felett, kicsit afelett, ahol a haj nőni kezd egy tenyérnyi foltban elkezdett zsibbadni a fejem, vagyis inkább úgy éreztem az agyam, fájni kezdett, mintha össze akarná valaki nyomni két oldalról. Zúgott a fülem és erősen szédültem is, mikor felkeltem pedig hányingerem lett. Fél órán belül jobban lettem, de a szédülés, a nyomás a fejemben és a fülzúgás még mindig tart.

Mitől lehetett ez? Nagyon ijesztő volt.


2013. dec. 4. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az izgalomtól/ stressztől

(Lehet nem volt e teremben jó levegő)

2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj el dokihoz, ha nem akarna elmúlni
2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt bennem sem izgalom, sem stressz.
2013. dec. 4. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegességtől lehet ilyen tüneted. A mostani szédülés, fülzúgás pedig a vérnyomáseséstől van. Mindenképp méregesd a vérnyomásod.
2013. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!