Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sotret gyógyszer mellett...

Sotret gyógyszer mellett Skinoren krém használata?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a Sotretet, sokat javult az arcom, de nem múlt el teljesen. A bőrgyógyász azt mondta ennyitől el kellet volna múljon. Még egy dobozom van hátra amit be kell szednem.

Elmentem közben a háziorvoshoz is, hogy írjon ki hormonvizsgálatra(hátha attól ilyen az arcom), de kiderült, hogy ő nem teheti ezt meg viszont felírta ezt a krémet...

Használta valaki együtt a kettőt? Félek, nehogy megint rosszabb legyen az arcom :(



2013. dec. 6. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy évig kéne szedni Isten igazából... Mennyit szedtél egy nap?
2013. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
40 mg
2013. dec. 11. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megvan a testtömeged szorozva 120 mg izotretinon akkor annyira nem kell félni bár az én orvosom mondta egy évig igaz egyszer 60 mg-ot egyszer 40-et szedek változó ő állítja be és 1 évig szedem 150mg*testömegem

krémet ne használd jobban száradni fog a bőröd szerintem

2013. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!