Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak azért mert...

Miért piszkálnak azért mert néha iszok energiaitalt? 14/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetente megiszok egy doboz (250 ml) energiaitalt néha még ennyit se. Rengetegen mondják, hogy ne igyak mert így káros úgy káros, de akik mondják azok megisznak napi 1-3 kávét, van aki kólát is. Az szerintem sokkal károsabb. Aztán jönnek nekem, hogy mennyi cukor van benne, persze ismerek olyat aki 4 cukorral issza a kávét. Hozzáteszem nagyon ritkán iszok kávét, kólát pedig hónapok óta nem iszom. Miért kell cseszegetni azért mert megiszok kb heti 1 energiaitalt? 14/f

2013. dec. 6. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennél többet nem iszol,nincs nagy baj. De ne szokjál rá minden nap. Viszont a kávéval kapcsolatban nincs igazad! Napi 1-2 kávé nemhogy ártalmas,de segíti bizonyos szervek működését(pl. agy)
2013. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen nagyon tudod mi káros és mi nem... a kávé egyáltalán nem káros, energia ital pedig nagyon és több cukor van benne mint 4 kanál+ édesítőszer stb.
2013. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a válaszát! Második; aki minden nap négy cukorral issza az károsabb mint heti egyszer 4+ cukorral. A kólába minimum van annyi káros anyag mint az energiaitalba és abból a legtöbb ember aki iszik az többet iszik mint 250 ml.
2013. dec. 7. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Energiaitalról annyit hogy 16 év alatt nem is kéne inni mert káros a szervezetedre. De ha te azért iszod ezt a sz*rt mert menőnek érzed (valahogy biztos vagyok benne) akkor igyad b**dmeg... taknyos 14 éves. Valószínűleg jobban tudod mint én...
2013. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért iszok meg néha egyet mert finom. Abszolút nem érdekel mi a menő főleg, hogy itthon iszom.
2013. dec. 7. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne piszkáljátok már! Ha átlagban heti 1-et megiszik nem lesz baja tőle! És abban igaza van,hogy a cola,amit sokan víz helyett is isznak,ugyanolyan káros!
2013. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől 50 év múlva se lesz nagy bajod. 0,25 liter energiaital koffeintartalma kb. 0.8 liter kólával (vagy egy csésze presszókávéval) egyenértékű, a kólában pedig több sav, és cukor van.
2013. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!